Doświadczenie

Od kilkunastu lat firma Złote Runo jawi się na rynku wodociągowym jako lider wdrażania systemów monitoringu sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i deszczowej. Staliśmy się uznanym partnerem większości zakładów wodociągowych w Polsce w zakresie doboru i dostarczania urządzeń pomiarowych z zakresu akustycznej kontroli szczelności sieci.

W skrócie

Oferujemy urządzenia pomiarowo rejestrujące najwyższej światowej klasy. Dostarczamy urządzenia o najwyższej odporności środowiskowej. Tworzymy koncepcje pomiarowe miast. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dostarczanych urządzeń.

Nasz zespół

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, którzy nie boją się nowych wyzwań czy dużych projektów. Naszym celem jest zapewnienie klientowi profesjonalnej obsługi, a nasi pracownicy zawsze służą fachową radą i pomocą.

Konferencje i szkolenia

Będąc liderem najnowszych technologii, przykładamy szczególną wagę do podnoszenia świadomości środowiska wodociągowego na terenie Polski i po za jej granicami. Organizujemy konferencje, seminaria oraz szkolenia z zakresu minimalizowania strat w dystrybucji wody, doboru wodomierzy, lokalizacji wycieków, telemetrii oraz regulacji pracy sieci wodociągowych.

Aktualności

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany
o wszystkich naszych nowościach w gamie produktów, konferencjach, szkoleniach, promocjach? Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera!

Zapraszamy do zapoznania się
z naszymi materiałami wideo.

Oferta

Zobacz pełną ofertę naszych produktów.

Nasi dostawcy

Proszę czekać...

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich naszych nowościach w gamie produktów, konferencjach, szkoleniach, promocjach? Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera!