MICROCORR TOUCH PRO

DOKŁADNY OPIS URZĄDZENIA W ULOTCE PDF
MICROCORR TOUCH PRO

  • PRODUCENT HWM
  • KRAJ POCHODZENIA UK
  • TYP Korelator
DOWNLOAD PROJECT PDF

 

Microcorr Touch Pro: Korelator z monitorem dotykowym
Microcorr Touch Pro TM: Korelator z hydrofonami i monitorem dotykowym – dedykowany do rurociągów plastikowych i magistralnych

Touch Pro
Korelator wyprodukowany przez brytyjski koncern HWM, stanowi przełom w technologii wykrywania nieszczelności. Urządzenie posiada ulepszony proces przetwarzania szumów nieszczelności, aby zapewnić lepszą wydajność – zwłaszcza w najtrudniejszych sytuacjach. Pozwala to na uzyskanie najlepszej wydajności w trudnych warunkach – na rurach plastikowych i magistralnych, o dużych średnicach.

Prosty w użyciu
Touch Pro charakteryzuje posiadaniem pełnokolorowego ekranu dotykowego VGA o wysokiej widoczności nawet przy pełnym oświetleniu. Dotykowy ekran jest jednocześnie „klawiaturą operacyjną” co znacznie upraszcza wprowadzanie danych. Intuicyjny interfejs użytkownika urządzenia pozwala zminimalizować ilość naciśnięć klawiszy i prowadzi użytkownika „krok po kroku” przez proces wprowadzania danych korelacji.

Wysoka wydajność i jakość
Unikalny system AFIS (Automated Filtering Intelligence System) automatycznie uruchamia 55 różnych kombinacji filtrów w czasie każdej korelacji, sprawdzając jakość wyników i optymalizująi filtry aż do momentu osiągnięcia najlepszego wyniku. AFIS działa zarówno podczas korelacji prowadzonej w czasie rzeczywistym jak i korelacji powtarzanej z wcześniej nagranych danych. Powoduje to, że ręczne ustawienia filtrów – wymagające od użytkownika „wiedzy eksperckiej” są już przeszłością. Teraz korelator mogą obsługiwać mniej doświadczeni pracownicy. Kompaktowe nadajniki zostały zmodernizowane tak, aby zapewnić duży dystans i wysoką jakość transmisji radiowej. Nadajniki są wyposażone w magnes, który pozwala bezpiecznie je ustawiać na metalowej skrzynce ulicznej lub włazie.

Solidny i przygotowany do długotrwałego użytkowania
Specjalnie zaprojektowana, wytrzymała skrzynka transportowa nie tylko chroni elektronikę, ale również umożliwia stacji bazowej i nadajnikom – ładowanie jednym przewodem zasilającym oraz wyświetlanie stanu ładowania. Nadajniki mogą być składowane i przewożone ze stale podłączonymi czujnikami – po to aby skrócić czas pracy w terenie. Wykorzystując bogate doświadczenie HWM w projektowaniu i produkcji korelatorów, oferujemy łatwy w obsłudze system, który zapewnia najlepszą proporcję wydajności i jakości w stosunku do ceny.

Rurociągi magistralne i plastikowe
Korelator jest teraz dostępny również w wersji Touch Pro TM – ze specjalnie skonstruowanymi hydrofonami, które znakomicie poprawiają skuteczność lokalizacji na rurociągach magistralnych o dużej średnicy i rurociągach wykonanych z PE i PCV.

ZASTOSOWANIAPrecyzyjna lokalizacja wycieków na wszystkich rodzajach rur

ZASTOSOWANIAOpcjonalne wykorzystanie hydrofonów umożliwia precyzyjną lokalizację wycieków na rurach plastikowych i rurociągach o dużych średnicach

Zalety produktu
  • Duży dotykowy ekran
  • Obudowa o wysokiej odporności (ABS)
  • Inteligentna, Automatyczna Optymalizacja Filtrów (AFIS)
  • Zasięg radiowy nadajników: do 1000m (w terenie otwartym)
loading