Lokalizator DXL3 i SGA3

DOKŁADNY OPIS URZĄDZENIA W ULOTCE PDF
Lokalizator DXL3 i SGA3

  • PRODUCENT C.SCOPE
  • KRAJ POCHODZENIA UK
  • TYP Lokalizator
DOWNLOAD PROJECT PDF

 

Urządzenia do wykrywania rur i kabli CSCAT-CXL3 i CSCAT-DXL3 oraz generator sygnałów SGA3 firmy C.Scope są klasycznymi urządzeniami, w wykonaniu przemysłowym, wykorzystywanymi do określania przebiegu instalacji podziemnych. Uderzenie lub mechaniczne uszkodzenie mediów zakopanych w ziemi, podczas prac ziemnych, jest niezwykle kosztowne i potencjalnie niebezpieczne. Urządzenia do wykrywania rur i kabli CSCAT-CXL3 i CSCAT-DXL3 oraz generator sygnałów SGA3 firmy S.Scope są idealne do tego, aby szybko i niezawodnie zlokalizować rury i kable zakopane w ziemi. Urządzenia charakteryzują się znakomitą wytrzymałością, mogą być z powodzeniem stosowane w warunkach budowlanych, przy pracach inżynieryjnych lub konserwacyjnych.

Urządzenia do wykrywania kabli firmy C.Scope oferują do wyboru trzy znane tryby wykrywania (Prądowy, Radio i Generator). Każdy tryb charakteryzuje się szczególnymi zaletami. Wielu użytkowników doskonale zna te tryby pracy.

Tryb Prądowy: Ten tryb jest najszybszym sposobem wykrycia większości kabli elektrycznych zakopanych w ziemi, poprzez wykrycie sygnału (pola magnetycznego) wytwarzanego przez prąd płynący w tym kablu.

Tryb Radio: Ten tryb polega na wykrywaniu sygnałów radiowych (RF) wtórnie emitowanych przez rury i kable.

Tryb Generator: Ten tryb polega na wykrywaniu sygnału wytwarzanego przez generator sygnałów SGA3 podłączony do metalowej rury lub kabla. Ponadto ten tryb może być wykorzystany do wykrywania sygnału emitowanego przez sondę C.Scope lub przewód trasujący przeznaczony dla rur z tworzywa sztucznego.

Urządzenie CSCAT-DXL3 jest wyposażone w dodatkową funkcjonalność pomiaru głębokości.

ZASTOSOWANIAPrecyzyjna lokalizacja rur i kabli

SZKOLENIEFirma Złote Runo Sp. z o. o. zapewnia kompleksowe kursy szkoleniowe obejmujące wszystkich produkty.

Zalety produktu
  • Zmniejsza ryzyko uszkodzenia instalacji podziemnych
  • Umożliwia prowadzenie prac ewidencyjnych i geodezyjnych
  • Zwiększa bezpieczeństwo pracy
  • Bezpieczna i prosta obsługa
loading