Lokalizator MXL 4 i MXT 4

DOKŁADNY OPIS URZĄDZENIA W ULOTCE PDF
Lokalizator MXL 4 i MXT 4

  • PRODUCENT C.SCOPE
  • KRAJ POCHODZENIA UK
  • TYP Lokalizator
DOWNLOAD PROJECT PDF

 

 

Wysokowydajny wieloczęstotliwościowy sprzęt cyfrowy do lokalizacji rur i kabli z wbudowanym rejestratorem danych i opcjonalnym wyposażeniem w interfejs systemu Bluetooth™ oraz w interfejs pozycjonowania GPS

Nowy, precyzyjny lokalizator MXL4 oraz nadajnik MXT4 firmy C.Scope reprezentują znaczący postęp w wykrywaniu oraz określaniu przebiegu kabli. Wprowadzono nowe innowacyjne cechy, dzięki którym lokalizator MXL4 oraz nadajnik MXT4 zapewniają wysoką precyzję oraz znacznie bardziej elastyczne podejście do lokalizowania rur i kabli.

Lokalizator MXL4 jest w stanie szybko i dokładnie wykryć, wskazać, śledzić i zidentyfikować szeroki zakres rodzajów rur oraz kabli. Zoptymalizowana czułość lokalizatora oraz redukcja szumów oznaczają, że lokalizator MXL4 może poprawnie pracować przy bardzo wysokich zakłóceniach pochodzących z szumu tła, umożliwiając jednocześnie prawidłowe wykrywanie nawet słabych sygnałów.

Nadajnik MXT4 ma teraz szerszy zakres emitowanych częstotliwości, co pozwala na lepszą identyfikację obiektów na długich trasach, nawet w miejscach położonych na niezwykle intensywnie uzbrojonym terenie. Zakres częstotliwości od 512 Hz/640 Hz do 131 kHz, obejmujący dwuczęstotliwościowe 33 kHz i 131 kHz wyjście sygnału, jest idealny do maksymalizacji wykrywania mediów umieszczonych w gruncie. Sygnały generowane przez nadajnik MXT4 mogą być aplikowane bez bezpośredniego połączenia z mediami, przy użyciu kleszczy indukcyjnych lub prostej metody indukcji sygnału z nad poziomu gruntu, co zapewnia znaczną poprawę wykrywania kabli o małych średnicach lub kabli słabo uziemionych.

Nadajnik MXT4 posiada również pełną zdolność rejestrowania danych, co stanowi uzupełnienie funkcjonalności lokalizatora MXL4. Zarejestrowane dane mogą być przechowywane przez wiele lat, w warunkach normalnego użytkowania, zarówno w lokalizatorze jak i nadajniku. Możne je, w dowolnym momencie, pobrać w celu przeanalizowania, konwencjonalnie do komputera z użyciem kabla USB lub bezprzewodowo z wykorzystaniem interfejsu Bluetooth™ do komputera, tabletu lub smartfona.
Bezpłatne oprogramowanie na komputer C.Scope PC Toolkit i aplikacja Relay na smartfona pozwalają na szybką analizę zarejestrowanych danych.

ZASTOSOWANIAPrecyzyjna lokalizacja rur i kabli

SZKOLENIEFirma Złote Runo Sp. z o. o. zapewnia kompleksowe kursy szkoleniowe obejmujące wszystkich produkty.

Zalety produktu
  • Zmniejsza ryzyko uszkodzenia instalacji podziemnych
  • Umożliwia prowadzenie prac ewidencyjnych i geodezyjnych
  • Zwiększa bezpieczeństwo pracy
  • Interfejs Bluetooth oraz pozycjonowanie GPS
loading